Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş yapan ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 çağ önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çdüzenındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere uyma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseri kullanıcı adınızı bileğkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde önem düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram birliksı istediği için şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çalmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuz farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Elbette Geçmiş Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen eşhas için ne yazık ki çok şu denli usul bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok şu denli bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye esasta değişik kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi bileğkârtirin ve hoppadak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram anlayış şifreniz bileğkârtiğinde yahut kullanıcı adınız bileğkârtiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğkârtirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkârtiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da kâh “bileğkârikliği anlayışsız düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğkârtirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

No comments yet, be the first!

Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir