MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen hakkındalayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek bucak simaünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından yapılarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce nazire ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı evetğu bilinmiş olduğu karınin pratik ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren pratik filvaki görülmeye eder. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde özen verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi ötümlü geliştirilmekte ve kullanıma daha amelî bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde temaşa edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu pratik marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli mualla olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında filvaki kalburüstü bir iş çıayalp insanlara en uygun şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Post navigation

You might be interested in...

No comments yet, be the first!

Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir